Tere Tulemast!

Teenused

Lisaks kaheksakümnendate diskole vinüülplaatide pealt pakume veel:

  • kaheksakümnendate videodisko
  • peoõhtu synth-pop stiilis

Veel pakume õhtujuhtimist sünnipaevadel, pulmapidudel, firmapidudel ja erinevatel kokkutulekutel eesti, vene ja inglise keeles.

Meie kaudu on võimalik tellida retrostaare välismaalt: Fancy, Secret Service, Sandra, Jennifer Rush, Bad Boys Blue, F.R. David, Ottawan, Ryan Paris, Desireless, Joy, Gibson Brothers, Thomas Anders, Santa Esmeralda, Savage, Ricchi E Poveri, Eddy Huntington, Silent Circle, The Twins, Kim Wilde, Jason Donovan, Radiorama, Jenny Red…ja palju teisi artiste.

Lisaks pakume ka kogu heli- ja valgustehnika renti koos transpordiga teie ürituse tarbeks. Koostame kogu ürituse paketi vastavalt teie soovidele.

Ajalugu

Teie mäletate, meil on!

70-ndate lõpus ja 80-ndate alguses oli Erkki Vadi mees, kes keelule vaatamata hankis vinüülplaate tolleaegse Lääne muusikaga sõpradelt, kellel olid sugulased välismaal või kellel õnnestus mingil moel ise pääseda lääneriikidesse (sportlased, meremehed ja kaugsõidu autojuhid).

Tänu sellele, et Erkki käes olevad plaadid olid tihti meie koduvabariigis ainueksemplarid, siis kõik tolle aja Tartu tegevdiskorid salvestasid nendel haruldastel plaatidel olevaid hitte magnetofonilintidele ning esitasid neid diskoõhtutel. Ühe välismaise vinüülplaadi hind küündis tol ajal tihti kuni saja rublani, mis oli keskmine nõukogude inimese kuupalk. Peeter Taim aga oli üks neist noormeestest, kes koos üle Eesti kuulsa diskori Ervin Hurdiga lindistas Erkkilt saadud plaate ja üritas Ervini käe all saada ka kuulsaks diskoriks.

Nüüd, aastaid hiljem, otsustas Erkki hankida endale kõik need vinüülplaadid, mis tal omal ajal käest läbi käisid. Selleks kulus mitu aastat sobramist Saksa, Hollandi, Taani ja Soome plaadipoodide vanavara riiulites ja surfamist internetis, et leida rariteete kollektsionääridelt. Tänaseks päevaks on see erakordne plaadikohver diskoajastu hiilgeaja vinüülplaatidega koos ning Erkkil ja Peetril on hea meel neid plaate esitleda ka kõigile neile, kel armas 80-ndate diskomuusika ja meeles meeletud tantsupeod koolisaalides ja kultuurimajades.

Portfoolio

31.12.2019 — Õhtujuhtimine ja vinüülidisko Pirita Marina hotell ja Spa restoranis Regatt

14.12.2019 — Vinüülidisko Tridensi jõulupeol Nordic Forum hotellis Tallinnas

13.12.2019 — Vinüülidisko Katusekohvikus Tallinnas

29.11.2019 — Vinüülidisko Katusekohvikus Tallinnas

07.11.2019 — Videodisko Majandusministeeriumi peol Erinevate Tubade Klubis Tallinnas

25.10.2019 — Vinüülidisko Katusekohvikus Tallinnas

27.09.2019 — Vinüülidisko Katusekohvikus Tallinnas

30.08.2019 — Vinüülidisko Katusekohvikus Tallinnas

Vaata kogu portfooliot
retrodisc

Retrodisko.ee kauplus asub Tallinnas aaadressil Paadi 14a.
Meie poest saate te osta, müüa ja vahetada 70-ndate ja 80-ndate aastate disko- ja popmuusikaga vinüülplaate ja CD-sid-

Pood avatud:
E-R 11.00-18.00
L- 12.00-17.00
P- suletud

Retrodisc E-mail: pood@retrodisko.ee

Retrodisko Vinüülid
Магазин Retrodisko

Kontakt

Facebook leht
Facebook avatud grupp